| ttyes a întrebat:

ce sa aleg intre Samsung galxy mini 2 si Allview aldro pentru mini? Ce are androidul lui p5 mini in plus fata de cel al lui Samsung galxy mini 2?

1 răspuns:
| Madalina921 a răspuns:

Buna Vladut. Vreau sa iti zic ca eu detin un Samsung Galaxy Mini 2 si sunt foarte multumita de el. Androidul lui P5 are o versiune mai noua instalata pe el dar poti face update la Androidul de pe Samsung. Parerea mea este ca mai bine iti cumperi un Samsung decat un Allview.