| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, ce sa aleg allview aldro speed sau evotab 2?

7 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Evo tab 2-din cate stiu, pe aceasta tableta poti juca angry birds pe cand pe Allview nu poti.Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| wintermee11 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Asa este, insa trebuie sa fi constient ca la banii astia nu te poti astepta la nu stiu ce performante.cumpara o astfel de tableta doar daca ai absolut nevoie de ea, daca nu, mai ai putina rabdare mai strange niste banuti si te poti indrepta spre ceva mai calitativ.plus ca nu sti ce mai apare pe parcurs. piata tabletelor fiind intr-o continua evolutie.Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| wintermee11 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Atunci,distractie placuta! Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| maria234 a răspuns:

Sunt utilizatoare de produse Allview si sunt foarte multumita, asa ca iti recomand Allview Aldro Speed.