| Gabbby a întrebat:

Ce sa aleg? Nokia Lumia 720 sau un Samsung Galaxy S II Plus I9105

6 răspunsuri:
| M3zzLyxD a răspuns:

Saut Gabbby, eu sincer as alege Samsung S II Plus finca pe el ei mai mute aplicati care le poti lua de pe Magazin Play si are niste date tehnice bune

| mcdeliric1 a răspuns:

S2 Plus big grin

| andrei1237 a răspuns:

As alege un Nokia Lumia 720.

| antimulte a răspuns:

Lumia 720.
Cu toate ca nici S2 plus nu e deloc rau, dar eu as alege Lumia dintrel cele 2.

| maryusmono a răspuns:

Cu siguranta sa alegi samsungul si te sfatuiesc ca mai inainte sa te uiti peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/18HE4yI

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Sfatul meu este S2 Plus pentru ca si deoarece :
1.Magazin de aplicatii/jocuri mult mai mare si stufos decat Windows Market.
2.Camera mai mare decat pe concurent ( 8Mp/6.7mp)
3.Memorie interna mai mare -16gb/8gb
4.Procesor mai mare-Dual core 1.2/dual core de 1ghz.
5.Calitatea materialelor ( parere personala!).