| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Trebuie sa aleg intre un Samsung Galaxy s3 si Nokia Lumia 920. Voi ce a-ti prefera si de ce?

3 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Galaxy S3. Compatibilitate maxima cu orice device si soft, fiabilitate, Design, calitate, un excelent raport calitate pret... Alegerea ideala. Sper sa te fi ajutat raspunsul meu. Bafta

| SiaAnastasia a răspuns:

Sanding galaxy s3. Este foarte performant si daca iti iei mini iti incape mai bine in buzunar. Am si eu si este la un pret mic. Iati de la Vodafon cu red si primesti telefonul la 4 lei!

| allessandra1994alle a răspuns:

Parerea mea este ca cea mai buna alegere este Samsung Galaxy s3..deoarece ai mai multe optiuni atunci cand vine vorba de aplicatii si in plus e mult mai performant