| Anonim0100 a întrebat:

Ce suma de bani trebuie lasata la abonament pentru iphone5? Multumesc ofer funda.
P.S: Abonament Cosmote.

Răspuns Câştigător
| KinekT a răspuns:

Iphone 5 cu abonament xl+ pe 24 ani iei iphone 5 16 gb cu 1629 lei

7 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Ce fel de abonament?

| Anonim0100 explică (pentru KinekT):

Habar nu am, stiu doar ca vreau iphonu5 la abonament ca sa nu il mai iau la liber, cred ca cel mai ieftin cu nu stiu cate minute si d-astea. Sper ca ai inteles ceva

| KinekT a răspuns (pentru Anonim0100):

Pai is abonamente sa dai si 56 de euro pe luna...

| KinekT a răspuns (pentru KinekT):

Http://www.cosmote.ro/ro/iPhone.aspx?ns=-10000&cid=20250&p=3
uite aicia ce iti ofera abonamentele cat costa abonamentele si cat mai platesti pentru telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce abonament Cosmote ai ales

| Anonim0100 explică (pentru KinekT):

Daca as alege SMART Xl 24 de luni, cu cat as putea sa iau iphone-u?

| Anonim0100 explică (pentru KinekT):

Mersii