| EdyMaxHD a întrebat:

Ce telefon ati alege intre Samsung Galaxy Mini 2 (S6500) si LG Optimus L5 (E610)? Eu vreau unul pentru jocuri mai mult (ex: Real Football 2013/Subway Surfers/Temple Run 2/ etc.) si a carui baterie sa dureze cat mai mult posibil.

6 răspunsuri:
| Sănduțța a răspuns:

IPhone 1-2-3-4-5 etc; happy

| Anonymous2899 a răspuns:

Pai sunt cam la fel dar Samsung e un producator mai bun de smartphone. Funda?

| Vlad_Siminea_1993 a răspuns:

Galaxy mini 2 pe el rulează si real racing si cred ca si FIFA si NBA

| sebipopescu1 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 pentru ca poti avea mult mai multe aplicatii decat pe un Lg si clar bateria te tine mai mult decat la Lg pentru ca eu am avut Lg si mai aveam putin si il tineam numai in priza

| Raptorz a răspuns:

Salut!
Samsung Galaxy mini 2 l-am achizitionat de curand si il recomand.
Sper ca te-am influentat cu privire la telefon, bye!

| AndreiUdinese a răspuns:

Eu ti-as tecomanda LG optimus l5 sete mai mare si mai performant.