| melygym a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre:
Samsung Galaxy S Advance
Samsung Galaxy Ace 2
Samsung Galaxy Ace Plus
Nu raspundeti aiurea! Argumentati raspunsul VA ROG! Si daca mi-ati putea spune ceva in legatura cu bateria,camera foto-video, difuzoare etc...
Alta intrebare... daca stiti sa imi raspundeti :
Care model de procesor e mai bun : dual core sau U8500 dual core?
Dau funda celui care argumenteaza cel mai bine raspunsurile si imi ofera cat mai multe informatii! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AndRa003L a răspuns:

Salut! Am facut o comparare pe e-mag.ro.Ai poti vedea diferentele fizice, pretul, si caracteristicile. http://www.emag.ro/compare/93
Funda?