| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon sa iau dintre HTC Wildfire S si iPhone 3G?

3 răspunsuri:
| Rus_Rares_1995 a răspuns:

HTC.iphonul 3g deja e expirat si nu mai are retea la jocuri avand ultima versiune de ios 4.2.1 cu care nu iti merg aproape nici un joc.pe de alta parte 3gs e ceva mai bunicel avand ultima versiune de ios 6.0.1.dar o sa trebuiasca sa bagi multi bani in iphone. eu as alege un HTC hd 2 la bani cu care iti poti lua un iphone3gs

| laur_6869 a răspuns:

Eu as alege un HTC wildfire, fiindca iphone 3g are foarteeeee multe probleme!
Din cauza softului, trebuie sa il duci la resoftat din luna in luna si sa repari home buttonul aproape in fiecare saptamana, si asta costa vreo 120 de lei pe luna! Htc wildfire nu are probleme cu softul si nici cu home buttonull, touchul merge perfect!

| AlaDyn172 a răspuns:

Eu zic dupa parerea mea Iphone 3G e mai fain decat HTC Wildfire [ACUM POTI SA-TI EI CE VREI]