| JustLexu a întrebat:

>.<

Cu ce as putea sa ster urmele de degete de pe ecranul telefonului.
Telefonul este : Samsung G. Grand 2 ( desi nu cred ca are vreo importanta)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andrey51 a răspuns:

Cu o batista curata pe care se pune putin alcol sanitar.sigur va merge.

5 răspunsuri:
| Ingridduta a răspuns:

Poti sa stergi cu o laveta uscata... FUNDA? Te rog nu am niciuna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Carpe din ale de sters ochelarii

| MariKa9 a răspuns:

Cu aceea batista sau carpa de la ochelari. crede'ma ca merge. eu asa fac

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Exista mai multe variante!
1 Pasta de dinti.
2 Bicarbonat de sodiu o lingurita intr-un paharel cu apa rece, il aplici pe ecran cu o carpa moale ( de ochelari ).
3 Spray de ochelari.
Succes!winking

| LTAA a răspuns:

Cu o carpita, miscari circulare ceva mai puternice, sau chiar un tricou.