| CarlosBogdan17 a întrebat:

Cum aflu cand am reincarcat ultima data cartela cu euro, daca se poate bineinteles?
Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecare operator de telefonie mobila are alocat un numar de telefon pentru astfel de informatii.

| CarlosBogdan17 explică (pentru neutrino):

Deci,daca sun la Orange poate sa ma ajute un operator cu aceasta informatie?

| O734615555 a răspuns:

Ar trebuii sa stii acest lucru din moment ce e cartela ta nu? Daca ai pierderi de memorie atunci singurii care iti pot da acesta informatie sunt consultantii de la serviciul clienți oferit de operatorul tau.

| CarlosBogdan17 explică (pentru O734615555):

Nu,am pierdut cartela si am nevoie de aceasta informatie pentru a afla daca a gasit`o cineva, poate un operator sa ma ajute cu informatia aceasta, precizand faptul ca nu apelez de pe acel numar?