| AboutBoSsFictiwww a întrebat:

cum fac sa se auda muzica la telefon cu Cablu USB in calculator pentru ca nu am boxe si vreau sa dau muzica in calculator, sa se auda pe telefon.

2 răspunsuri:
| Argelean a răspuns:

Salut! Nu cred ca se poate dar poti incerca sa trimiti prin bluetooth(daca are si calculatorul) sau sa le transferi. Funda?

| Dreamer a răspuns:

Fisierele muzicale din PC le copiezi in folderul muzical al telefonului, apoi deconectezi cablul USB de la PC....si dai Salam la maxim.