| Radu_7899 a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar niste boxe pentru calculator care sa se auda fain intr-o camera de 5x8!
Astept pareri!

7 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Logitech SpeakerSystem Z313

Eu le am, si is pentru camera mea, si daca dau la maxim se aude in tot apartamentul. Am dat pe ele 170 de lei.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
Ai putea sa-ti iei http://www.pcgarage.ro/boxe/genius/sw-g21-1250/ la un pret mai retras, plus ca ofera sonor clar si bun plus bas incredibil.
Dar bineinteles gasesti si altele mai bune dar mai scumpe. Da eu zic ca e desjuns la o camera de 5x8.
bafta!

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Logitech x530
le am eu..se aude foarte clar(clariteste melodia) si destul de tarewinking

| Radu_7899 explică (pentru Sebytzu_9214):

Alea se aud prea tare pentru camera mea, le are un prieten, vreau ceva sa fie pentru camera!

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Http://www.cel.ro/boxe/boxe-enzatec-sp305-black-l/ astea..se aude destul de tare si merge pentru o camera ca ata;)

| CRPL a răspuns:

Ar fi frumos sa ne spui de cati bani dispui. Solutii sunt mii... acum depinde ce vrei. Vrei sa dai petreceri pe sistemul asta? Il vrei pentru filme? Vrei putere (SPL) sau vrei calitate (SQ)?