| AlexGeorgian1998 a întrebat:

Salut tpu.Cum pot afla daca am roaming pe telefonul meu? E Nokia e71 de la Orange cu cartela de la cosmote...

Răspuns Câştigător
| CosmoteRomania a răspuns:

Buna Alex,

Serviciul Roaming este activat implicit pentru orice Cartela COSMOTE inca de la activarea acesteia. In cazul in care ai solicitat dezactivarea acestui serviciu, il poti reactiva oricand gratuit apeland Serviciul de Relatii cu Clientii COSMOTE.
Pentru mai multe informatii te rugam sa contactezi serviciul de Relatii cu Clientii la numarul 1234 / 0766.12. 1234 – apel gratuit de la telefonul mobil COSMOTE.
Multumim