| Zuzumilk26 a întrebat:

Cum pot sa imi organizez cablurile de pe noptieră? Cablurile de telefon.

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Atunci de ce nu le pui deoparte si le iei cand ai nevoie de ele, doar sa nu stea in ochii tai ca da un sentiment de dezordine?

13 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Baga-le intr-o cutie si depoziteaza-le departe. Eu asa am facut cu canile si farfuriile vechi din bucatarie. Si asa fac in general.

| Zuzumilk26 explică (pentru Apokales):

Eu zic sa nu mai steie împrăștiate pe jos. Cu ele incarc telefonul.

| Apokales a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Atunci este greu de raspuns, nu stim cum arata camera in care stai.

| Zuzumilk26 explică (pentru Apokales):

Ii o camera normală. Cu o noptieră lângă pat.

| Zuzumilk26 explică (pentru Apokales):

Ok.ms

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am 4 cabluri

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

De ce 4? big grin

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am cel original si 3 de pe Aliexpress

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Bun, am inteles ca ai mai multe, dar la ce puii mei 4? big grin

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Atatea am cumpărat big grin

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Pai da, dar la ce ti-au trebuit atitea? Pastreaza-l pe cel mai bun si unul de rezerva iar celelalte fa-le si tu cadou. Astfel rezolvi cel mai elegant problema organizarii cablurilor...

| Zuzumilk26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok.