| Tentacle111 a întrebat:

Cum setez locul instalarii jocurilor pe Samsung Galaxy S II Plus? Mi-am luat un card de memorie de 8 GB si tot mi se instaleaza jocurile in telefon si nu pe card.

Răspuns Câştigător
| WH a răspuns:

Nu merge sa instalezi jocurile pe card, doar in memoria telefonului, de-asta e si important sa aiba memorie cat mai mare, telefonul. o zi buna

1 răspuns:
| randyboy a răspuns:

Nu stiu cum e la telefonul tau dar eu am avut un Samsung si stiu ca nu mergea sa instalez jocuri decat in memoria telefonului...