| g2br13l a întrebat:

Pot sa salvez datele aplicatilor / jocurilor pe un card de memorie la telefon, precizez ca am un Samsung galaxy s2 plus, si daca da cum? Dau funda cine imi arata un tutorial sau imi explica!

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Nu poti toate aplicatiile, doar unele si doar daca ai jellybean, din cate stiu s2 vine cu ice cream sandwich sau venea, dar daca ai jelly bean poti sa le muti mergand la setari>>aplicatii>>dai pe aplicatia dorita>>si acolo undeva trebuie sa fie un buton de mutare pe card>>dai pe el si gata, sper ca asa e, n u am personal acest telefon dar pe LG-ul meu e asa