| GabyVlad9i9i9i9i9i a întrebat:

big grin
Mi-am luat iphone4, eu am internet pe telefon, si activez 3G dar nu imi merge internetul. Si nu merge nici fara 3G.
Help mee!

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Pe site-ul lor http://www.wind.it/it/privati la cautare scrii APN. Nu stiu italiana dar il vei gasi pe acolo. Daca chiar nu il gasesti pe site, poti merge in magazinele lor sau sa-i suni si sa le explici ca nu iti merge internetul 3G iar ei iti vor zice ce trebuie sa scrii.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Trebuia sa mentionezi reteaua pe care esti ca sa te pot ajuta...

Te duci la Setari > Celular > Retea celulara date si bagi APN-ul si parola retelei tale.

| Otto2014 a răspuns:

Pai,imi dai mie iphone-ul4 si iti iei iphone5

| GabyVlad9i9i9i9i9i explică (pentru RareşTPUro):

Is pe WIND, Italia
si unde gasesc apn si parola retelei?