| macholyco a întrebat:

big grin
Vreau si eu sa imi cumpar un telefon
Buget am doar 5 milioane
ce ati recomanda?

Respectama si vei fii respectat

9 răspunsuri:
| lol5755 a răspuns:

Daca vrei ceva seconh-hand poti sa-ti cumperi un Samsung galaxy S1 sau Galaxy mini.

| andrw1929 a răspuns:

Samsung Galaxy mini

| AndrrreaDeea a răspuns:

Sony Ericsson W205

| Marius_Mitran_1990 a răspuns:

Samsung galaxy mini2

| 0x11111051 a răspuns:

ZTE Blade
ZTE Grand X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg Optimus oricare.

| Vlad_Popentiu_1991 a răspuns:

Samsung galaxy young
Samsung galaxy mini 2

| Raptorz a răspuns:

Salut!
Pai de bugetul tau ai putea sa-ti cumperi un Samsung galaxy mini 2, il detin si sunt foarte multumit de el.
La abonament nou costa in jur de 400 ron, de restul ai putea sa-i cumperi niste casti, un card de memorie, husa, etc
De aici il poti cumpara online(p.s. pretul standard este de 109 euro):http://www.emag.ro/......E53JKBBBM/
Sper ca te-am ajutat, bye!

Răspuns utilizator avertizat