| Mini Roxi :x a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon touch screen ( orice firma) doar ca am un buget de 3 milioane(lei vechi)
Ma puteti ajuta cumva?
Multumesc! :*

5 răspunsuri:
| Dariii a răspuns:

Pai...nu prea sunt la acest pret dar am gasit unul:http://www.internity.ro/telefoane/alcatel/alcatel-ot708.html

| Ralucka_7047 a răspuns:

Si eu am avut telefon cu touch screen si cand am cautat cel mai ieftin era 500 lei noiwinking. cel mai probabil daca vrei sa te incadrezi in 300 lei ti-l cumperi la mana a-2ahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e un cosmote cute cu atingere la 364 lei la internity

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote vairi touch

| newton3110 a răspuns:

Am un LG ku990 viewty cu touch, 5megapixli camera cu toate accesorile si cuite. Telefonul arata impecabil, nicio zgarietura. Pret 250ron. Add gabriel_virtejanu si vb pe mess. Merci