| Zuzumilk26 a întrebat:

Daca pun aceasta Placa Video in sistemul corvus o sa simt o diferenta?
https://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Bineinteles ca o sa o simti. Nu o sa fie ea fenomenala, dar cu siguranta o simti.

| marinaru777 a răspuns:

Daca ai o placa video dedicata mai slaba merita, sa nu uiti sa intrii daca o cumperi in setarile placii video din softul ei si sa alegi performanta, creste fps urile inclusiv in cs.

| Zuzumilk26 explică (pentru marinaru777):

Am vega 11. Placa video integrata.

| marinaru777 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Placa video dedicata este net superioara, sa nu uiti sa setezi la optiunile ei performanta din programul placii dupa ce ai instalat driverele.