| Adnosius a întrebat:

De ceva timp a inceput sa apara o problema al telefonul meu : Vodafone Smart Mini.Cand vreau sa ma joc Clash of clans sau sa fac altceva se blocheaza.Si sunt nevoit de multe ori sa scot bateria si astept 30 de mins si dupa sa l pornesc iar. Ce as putea face? Multumesc
PS: Cateodata se face ecranul alb

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Telefonul e depasit de aia se blocheaza, are memoria ram prea mica, iar jocul facandu-si periodic update cere si mai multa memorie...