| ElenaGabriela a întrebat:

TPU! Am si eu o problema cu telefonul (este Vodafone Smart Mini 875); aseara am descarcat o aplicatie pentru a bloca reclamele, la scurt timp dupa asta am descarcat si Norton AntiVirus, iar dupa ce s-a terminat instalarea, mi s-a blocat telefonul... am asteptat vreo 10 minute sa vad daca isi revine, dar tot asa a ramas, si am decis sa ii scot bateria si sa il reaprind (nu raspundea la nici o comanda, ca sa ii pot da repornire de la buton), dar nu si-a revenit; a inceput sa se stinga si sa se aprinda fara ca eu sa fac ceva. L-am lasat cu bateria scoasa de aseara pana acum aproximativ o ora, dar cand il aprind sta putin (mai exact vreo 10 secunde) si se blocheaza straight face... Stie cineva ce as putea sa fac? confused Dau funda! ^^

2 răspunsuri:
| Andreea555012 a răspuns:

Si eu am avut o astfel de problema cu Vodafone Smart II acum vreo 3 saptamâni s-ar putea sa fie o eroare de soft du-te cu el la un magazin Vodafone iar dacă mai e încă in garanției i-a si certificatul care o dovedește si ți-l va repara gratis. Mie mil-a adus după 2 saptamâni. Bafta!

| ElenaGabriela explică (pentru Andreea555012):

Mersii pentru răspuns, dar era de la antivirus. Am reușit să îl repar dezinstalând aplicația. big grin