| H3cker a întrebat:

De curand am cumparat un telefon de la Orange la el am primit o cartela Orange dar acum am cumparat o cartela de cosmote dar nu merge mi-a zis cineva ca trebuie decodat ma ajutati sal decodez fara sa platesc?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wokez a răspuns:

Fara sa pletesti nu cred ca se poate
sa decodezi telefonul poate fi in jur de 20-50 de lei

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Doar la un service sau mergi de unde l-ai luat si poti sa-i rogi frumos sa iti dea codul de retea sa poti folosi si alta cartela din alta retea, un prieten a fost la Vodafone, au fost draguti dealerii de acolo si l-au ajutat.Bafta