| AlexMAV a întrebat:

Deci vreau sa-mi cumpar telefon online. Telefonul se numeste Nokia Lumia 625. Vreau sa-l cumpar de pe site-ul celor de la Orange. Scrie ca e 179 Euro. Vreau sa stiu cum se face comanda. 1. Am cont / 2. Il adaug in cos 3. APoi?
Deci vreau sa vorbesc cu cineva care a mai comandat de pe orange.ro si in cat timp ajunge comanda acasa happy?
Multumesc si desigur FUNDA FUNDA! happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il adaugi in cos, dai click pe cosul de cumparaturi apoi alegi modalitatea de plata... urmaresti pasii ca sunt destul de intuitivi

| Sp33dyt a răspuns:

Cumperi ca de pe orice site de cumparaturi online, termenul de livrare al celor de la Orange insa e ceva mai mare, aproximativ 7 zile