| cosmo123 a întrebat:

exista vreo modalitate sa pot vedea intr-un desfasurator mesajele trimise de pe un numar? dar as putea vedea si continutu;? daca exista spuneti-mi si cum.

Răspuns Câştigător
| Emma4ang3l a răspuns:

Buna, pentru asfel de chestii incercati sa va duceti la firma de la care aveti cartela daca este mobil daca nu la un romtelecom aproape daca aveti fix, si sa ii rugati sa va dea un astfel de desfasurator, altfel nu cred ca aveti cum. Puteti citi aici daca va ajuta: http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t795770.html