| CaPoNNe a întrebat:

imi puteti recomanda un telefon de max5milioane dar vreau sa ara neaparat android si sa fie bun..intelegi ce vreau sa zic Va rog sa ma ajutati!

6 răspunsuri:
| teotab2 a răspuns:

Pai sunt multe bune de ex: galaxy mini 2 cu android 2.3 gingerbread, galaxy ace cu2.3 sau Samsung galaxy y e tot un telefon bun.In rest mai sunt : galaxy pocket si gio.Astea imi plac mie.

| Denisa2105 a răspuns:

Samsung B5330 Galaxy Chat e super ti-l recomand. Fundita "?

| CatalinaMarina a răspuns:

Buna,uite cateva: Samsung Galaxy Young S6310, Samsung B5330 Galaxy Chat, Samsung S5300 Galaxy Pocket, Samsung S6102 Galaxy Y Duos, Samsung S5360 Galaxy Y, LG E400 Optimus L3, Samsung Galaxy Gio S5660, Samsung S5310 Galaxy Neo, Samsung Galaxy Mini S5570 Steel Grey, LG E405 Optimus L3. Sper ca te-am ajutat cat de cat. O seara frumoasa!

| ReptarX a răspuns:

LG Optimus L3, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Galaxy Pocket, Samsung Galaxy Chat, Samsung Galaxy Geo, Alcatel OT-270, Vodafone Smart(Mini), Orange Pasadena, Samsung Galaxy Neo.

| d00dlez a răspuns:

Salut eu ti-as sugera un zte racer 2 sau Huawei boulder u8350 foarte ieftine happy nu te complica la Samsung galaxy sau alte feluri care sunt mai scumpe mai bine iei unu ieftin si bun si iti mai raman bani sa te duci cu prieteni sau iubita la un suc

| Raptorz a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand Samsung galaxy mini 2 deoarece l-am achizitionat in urma cu cateva zile si sunt multumit de el.Acum am vazut ca a aparut Samsung galaxy young (acesta este indentic precum mini 2, sigura diferenta este android-ul)
Bye!