| Jym_Jimmy_1969 a întrebat:

Salut vreau si eu o aplicatie sa transmit din telefon (android) la masina (mp3) muzica cu ce puteti sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Salveaza din telefon pe pc apoi faci un cd.Pe care il folosesti la cd player de la masina.Banuiesc ca asta vrei.Ca nu prea am inteles ce anume vrei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vrei tu merge doar daca mp3 ul de la masina are bluetooth

| Jym_Jimmy_1969 explică:

Vreau sa transmit muzica din telefon la radioul de la masina, cum sunt emitatoarele acelea ma intelegeti, are unchiul meu la un Nokia n79 si nu pot eu sa fac pe Huawei ascend y300