| spinteca a întrebat:

Merita sa dau un Xperia x8 pe un Samsung i5500 galaxy 5

Răspuns Câştigător
| LissaHateaway98 a răspuns:

Mai, eu zic ca nu. Eu am Samsung galaxy i 5500. Nu e mare diferenta intre ele. Ba chiar Xperia e mai mare si mai usor de navigat pe el. Eu la Samsung ma chinui sa scriu mesaje. In plus. Xperia are camera de 3.2 mp si Samsung de 2mp. Galaxy-ul nu face poze foarte geniale plus ca se descarca bateria destul de usor (cel putin la mine), e greu sa joci jocuri pe el din cauza ecranului mic si se blocheaza de multe ori de la caldura sau frig. Aaa, si de la internet reporneste singur. Uite si aici o comparatie : http://www.phonegg.com/......0-Galaxy-5
Sa vezi ca diferentele nu sunt mari. Eu te sfatuiesc sa ramai la Xperia ta.
Sper ca ti-am fost de ajutor, Lissa. ^^

1 răspuns:
| BAZy a răspuns:

Merita cu siguranta dar inainte sa faci schimbul uitate putin pe telefon sa vezi daca nu e plasa! BAFTA!