| EmiliaSd88 a întrebat:

mi-am activat acum cateva luni o extraoptiune de pe Orange in care mi-am dat cnp-ul iar ei mi-au dat sms-uri in retea nelimitate, messenger si facebook, faza e ca cica trebuia sa dureze o luna dar a durat pana acum si inca se mai activeaza automat in fiecare luna fara sa ii fac nimic, este vreo problema? Ma costa ceva sau e pur si simplu din cauza neatentiei celor de la Orange? Dau funda pentru cine ma lamureste!

2 răspunsuri:
| Roby955 a răspuns:

Frate, nu-ti face griji, daca nu e abonament atunci esti free to do what ever you wantwinking

| madb a răspuns:

Verifica sa nu ai setat la ai tai sau la vreun abonament prin casa optiunea "reincarcare pre-pay" lunaralaughing, daca n-ai treaba cu abonamente considera-te si tu noroc si las-o asa, mergi blat!laughing Ori poate ai prins cine stie ce promotie/concurs dar ma indoieschee hee.