| BiancaaBd a întrebat:

Am o problema. Sunt in reteaua Orange, In Orange young. Ei bine, mi-am reincarcat contul si mi-am activat optiunea cu 1500 min in retea, sms nelimitate in retea, 75 min nat&int, 75 sms nat, acces nelimitat pe facebook, yahoo mail si messenger, si 150 MB cu 4 euro. Am ramas cu2euro in cont. Prima zi mi-a mers internetu` fara probleme. Acu` nu mai merge deloc, nici macar sa intru pe mess`(parca era acces nelimitatstraight face. Stie cineva de ce? si de unde pot sa aflu cati MB mai am?

3 răspunsuri:
| bZkBoY12 a răspuns:

Dai sa vezi creditu iar dupa iti vin optinile 1*** min retea... si scrie acolo ***mb

| BiancaaBd explică (pentru bZkBoY12):

Nu scrie nimic de net acolo.

| bZkBoY12 a răspuns (pentru BiancaaBd):

Atunci nu stiu eu is pe Vodafone si asa scrie imi pare rau