| Meryea a întrebat:

Cum dezactivez o extraoptiune la cosmote? Am activat-o o data, iar acum de activeaza automat in fiecare luna si nu mai vreau aceasta varianta. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat! Funda big grin

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mergi la Germanos si te vor ajuta ei.
Bafta!

| Dănuuuuu a răspuns:

Din câte știu eu...Se dezactivează automat dacă nu reâncarci o perioadă de câteva zile...Sau dacă nu, caută opțiunea nouă pe care o vrei și acolo va scriu „ Opțiunea x este activată" și o să îți ceară să o dezactivezi...Îți dau ei pașii.