| GeoOk a întrebat:

Mi-am facut abonament la un telefon de la Rds, un p5 life si as vrea sa stiu in cat imi vine, mi s-a spus ca trebuie sa-mi vina prin curier telefonul, dar nu se stie in cat timp. Si-a mai facut cineva abonament la ei? Daca da, in cat timp v-a venit telefonul prin curier? happy
Dau funda care ma ajuta big grin

1 răspuns:
| Robert_Mocanu_1996 a răspuns:

Si eu mi-am facut abonament. tot cu un telefon de la Allview. si mi-a venit in trei zile. Eu stau la 75 de km de Bucuresti. Dar daca stai in Bucuresti s-ar putea sa iti vina chiar a doua zi... Funda?