| sunkymen a întrebat:

Mi-am spart telefonul acum cateva zile si va intreb pe voi daca credeti ca mai este vreo posibilitate de reparare a ecranului. Daca da... cam cat ar costa :) ( http://tinypic.com/view.php?pic=iqg037&s=5 )

2 răspunsuri:
| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut, da telefonul este inca O.K nu are nimic doar ca i s-a spart Touch-ul... Du-te la un Specialist cu Telefonul tau si ii arati. si nu costa mult... pana in 2 mil.

| BelleSarah a răspuns:

Daca vrei sa ii schimbi ecranul sau sa il repari nu costa mult, costa in jur de 50 de lei happy