| sunkymen a întrebat:

Mi-am spart telefonul acum cateva zile si va intreb pe voi daca credeti ca mai este vreo posibilitate de reparare a ecranului. Daca da... cam cat ar costa?
( http://tinypic.com/view.php?pic=iqg037&s=5 )

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mergi la un service local si o sa il repare. Nu ar trebui sa coste mai mult de 100 lei(Din imagine pare spart doar display-ul, insa mie ecranul mi se pare ok,--- e adevarat, nu e prea clara imaginea)

| MiculAjutor a răspuns:

Ai spart display-ul si cred ca si ecranul(nu imi dau seama foarte bine din poza), oricum se poate rezolva.Trebuie sa te duci la un service Samsung pentru telefoane.Succes! P.S. Ar costa destul de mult. Daca costa foarte mult mai bine schimba telefonul(parerea mea).