| Scarlettt a întrebat:

De unde se pot lua comode genul acesta, si cam cat ar costa? http://tinypic.com/view.php?pic=2h516s5&s=5#.UrhqhfRdXxU

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca gasesti la Ikea. Au preturi acceptabile, din cate am vazut. Nu as sti sa-ti spun exact, dar in orice caz, nu cred ca ar costa mai mult de 1200 RON.

| Scarlettt explică (pentru thegatekeeper):

La ikea, bine zis, dar eu stau in Bacau, si magazin e doar in Bucresti, livrarea e prea scumpa.

| thegatekeeper a răspuns (pentru Scarlettt):

Din pacate da, magazin e doar in Bucuresti, insa din cate stiu, e singurul loc unde poti gasi mobilier similar.