| zma98 a întrebat:

Nu stiti si voi un site, de unde pot cumpara un iphone 3g, 3gs, la second hand? Sau voi nu aveti?
Daca aveti voi, de vanzare, dati un raspuns aici cu un id de yahoo, sau de skype. Si eu va voi contacta.

8 răspunsuri:
| rezervatro a răspuns:

Sal. uite 3 site-uri pe care ai gasi o gramada de iphone-uri... Okazii.ro, mercador.ro, tocmai.ro.
Apropo: si eu mi-as cumpara un iPhone 4, la max 600 de lei. nu stii pe cineva?

| Flavius_Razvan_Oichea_1998 a răspuns:

Frate vrei neaparat Iphone?
Iati android...deoarece este mai ieftin.si faci mai multe decat cu un Iphone 3g cu camera de 2 Mg si mai stiu eu ce soft are pe el.
Treaba ta. faci cum vrei

| AlexDynamo1996 a răspuns:

E cam slab la procesor si ram (CPU 600 mgh ram 256mgb)
si iti zic de pe acum ca pentru iphone 3g si 3gs nu se mai fac jocuri din februarie si daca vrei ceva bun ar fi bine sa i-ti iei un telefon cu android ca de exemplu un xperia ray sau un Samsung galaxy s+

| zma98 explică (pentru rezervatro):

Daca eu am intrebat daca stii pe cineva, crezi ca eu stiu? Nici eu nu stiu. Cauta si tu pe site-urile alea laughing

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Pppaauuul am unu 3gs da nu mai am incarcatoru mi l-a aruncat din greseala am crezut ca e altul e de 8 gb are husa de 50 lei da nu arata prea bine la spate

| zma98 explică (pentru Paul_Radulescu_1990):

Si, cat vrei pe el? Baga id-ul barcelonamessi98.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Acuma am luat alt incarcator si a stricat telefonul