| NoBodyOriginal a întrebat:

Nu stiu unde sa intreb, stiu ca voi primi puține răspunsuri. Pentru cei din Siriu, județul Buzău, ce furnizor are cel mai rapid internet din zona asta? M-ar interesa chiar fibra optica.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

N-ai decat sa te interesezi de la postas, locuitorii satului, ce retele exista deja in localitate sau de la principalii furnizori de internet (RDS-RCS, UPC /Vodafone, Orange, Telekom), ce retele exista sau sunt prevazute in viitorul apropiat.