| anonim_4396 a întrebat:

Problema cu conectarea la o retea wifi imi apare: imposibil de obtinut adresa ip folosesc Samsung galaxy j7 cu Android 8.1 si nu imi merge pe mai multe dispozitive. Help plz

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Pai daca nu iti merge wifi pe mai multe dispozitive e de la router, dai o resetare, sau scoate-l din priza si baga-l iar.

| elcosmin a răspuns:

Reporneste dispozitivul. Reporneste router-ul. Daca nu merge atunci ori e de la ei, ori s-a stricat router-ul