| adrianbazatu51 a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi fac wifi-ul.Am us Samsung
Galaxy mini si cand dau pe wifi nu imi apare nici o
retea help please... Funda

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Trebuie sa-l activezi si iti trebuie retea de wifi si in casa sigur nu ai incearca pe afara / la scoala / la metrou acolo exista cu siguranta.
Good luck! >big grin

| adrianbazatu51 explică (pentru Latinmoon):

Am incercat asta

| Latinmoon a răspuns (pentru adrianbazatu51):

Atunci suna la 444 si spune-le sa-ti trimita configurarea telefonului tau pentru internet si mess!winking

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Activeazal si uitate apoi. Poate nu ai in zona ta pe nimeni cu router wireless.Dut ela mall sau in alte magazine sau alte zone si vezi acolo. Daca nu inseamna ca trebuie refacuta o setare la telefon din fabrica.Pa,pa