| Hangover a întrebat:

si Craciun fericit tuturor. big hug Mi-e cam rusine sa pun intrebarea asta dar o punsad laughing Ok, cum sa descarc muzica pe telefon adica prin cablu USB. Multi spun ca trebuie sa descarc pe calculator apoi de acolo in telefon dar nici macar pe calculator nu stiu (nu radeti de mine va rog sad ) ca de exemplu vreau sa descarc o melodie de pe you tube pe calculator apoi in telefon. Cum fac? sad (iertare pentru categorie)

Răspuns Câştigător
| ciufuliiciii a răspuns:

Listentoyoutube.com merge acolo bagi linkul si o descarci happy

4 răspunsuri:
| HDSeer a răspuns:

Deja ai raspuns castigator happy

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Sunt site-uri specializate pentru asa ceva, intri, descarci melodia, introduci usb-ul in PC si in telefon, copiezi melodia pe cartela memorie. Bafta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex", în mod SIGUR!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

De data asta îţi MUT eu întrebarea la categoria potrivită, iar pe viitor să postezi unde trebuie!

Să-ţi răspund şi la întrebare :
Dacă ai telefon cu conexiune la internet ( şi Mb incluşi sau credit pe cartelă ) POŢI descărca DIRECT pe telefon!

Apoi, bănuiesc că vrei DOAR melodia, NU videoclipul ( care ocupă foarte mult spaţiu )...

În cazul Youtube poţi folosi "Video to mp3" converter ( video2mp3 ) sau "YouTube to mp3" converter ( sau altele ) şi converteşti clipul în mp3, pe care îl copiezi apoi în telefon.

Poţi găsi muzică şi pe alte siteuri, spre exemplu Trilulilu şi descarci mp3 cu Trilulilu Downloader...

După ce ţi-ai copiat muzica în Pc, conectezi cablul USB la telefon apoi la Pc, Windows-ul ar TREBUI să instaleze automat driverele, apoi intri în "Computerul meu" şi acolo ar trebui să apară telefonul sub formă de dispozitiv extern detaşabil.

Dai click pe Pc/folderul unde ai copiat/descărcat muzica şi selectezi toate melodiile apoi dai "COPY", apoi intri în telefon ( iconiţa din My Computer ) şi intri în folderul în care vrei să pui muzica şi acolo dai "PASTE"!

Toate cele bune.

| qIrinna a răspuns:

Listentoyoutube.com merge acolo bagi linkul si o descarci