| Seunggu a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program de editat videoclipuri PE TELEFON. Sa adaug muzica pe fundalul unui video, PE TELEFON.
Sa adaug poza in video, PE TELEFON.

Dau Fundita aplicatiei care functioneaza big grin!

4 răspunsuri:
| AnonimullP a răspuns:

Viva video

| MarianWLF a răspuns:

Chiar de curand am descarcat o aplicatie de genul, Flipgram ii zice si isi face treaba, acum nu stiu ce compatibiliate trebuie, eu il am pe windows phone dar cred ca merge pe orice, il poti cauta in store, sigur in gasesti.

| Zacase a răspuns:

LASATI-L PE BIETUL TELEFON SI DEASUPRA, toate cele pe el, are si el drepturi si vrea sa stea si elpe aplicatie, sa aiba el controlul contactului, ăăăăăă....compatibilitătii*

| AnGabrielutza a răspuns:

Sildeshow Maker