| afaceriinternationale a întrebat:

stiti cum pot da comanda de mai multe cartele Orange gratis deodata? multumesc dau funda :-)

Răspuns Câştigător
| bogabogdan a răspuns:

Salut, intrii pe https://hide.me/en/proxy
Iti alegi o tara si bagi acolo unde iti cere link-ul site-ul de la Orange si iti comanzi cartela, dar vezi sa fie pe alta adresa si alt email/nume.
Iar dupa asta faci la fel dar trebuie sa iti schimbi tara pe care ai selectat-o pe site-ul de mai sus si sa iti pui din nou alte date pe Orange.

1 răspuns:
| afaceriinternationale explică:

Bine am gasit ceva dar e tot la fel, imi trebuie cate un email pentru fiecare cartela.dar oricum mersi mult.