| CosmynGană a întrebat:

Sugerati-mi şi mie câteva jocuri pt android

Răspuns Câştigător
| BJK1903 a răspuns:

Seria GTA(GTA 3, GTA San Andreas, GTA Vice City), UFC, Asphalt 7 si 8, Fifa Ultimate Team, CM 16, Ronaldinho SD,Robbery Bob, Texas Holdem, Mortal Kombat, Okey(REMI), Temple Run(1 si 2), Red Ball 4, Dead Ninja Mortal Shadow,The Walking Dead,Benji Bananas,Hearthstone, Sims, Pou, Despicable minions. Sper ca te-am ajutat, funda? happy

4 răspunsuri:
| BadSirChaos a răspuns:

GTA:SA, Terraria.

| CosmynGană explică:

Stii cumva un joc care sa arate putin ca gta înafara de el, si nu neaparat sa intri în masini si chestii dar daca exista...

| BJK1903 a răspuns (pentru CosmynGană):

Salut, nu stiu. :d daca stiam iti spuneam

| valerian12345 a răspuns (pentru CosmynGană):

Gangstar vegas, frt.