| BogdanPI a întrebat:

Salut TPU
Sunt interesat sa achizitionez un IPhone 5 si as dori sa stiu cum sa evit tepele si care sunt problemele care ar putea aparea.
Multumesc foarte mult

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite aici un GHID VERIFICARE IPHONE - http://www.iphone365.eu/......un-iphone/
Bafta!

3 răspunsuri:
| Hikarie a răspuns:

Il poti achizitiona din AppleStore. Este cel mai bine si cel mai sigur. Sau il comanzi online tot de pe AppleStore.
In rest poti avea tot felul de surprize.

| coztel5437 a răspuns:

Acun depinde unde esti...iei din applestore sau de pe eMAG, Orange...

| CipriSXX a răspuns:

in primul rand, daca il vrei pe negru o sa ai mici probleme cu zgarieturile pe marginile finisate cu diamant.Iti recomand iPhone 5 16GB Alb!