| Twety a întrebat:

am o intrebare doresc sa imi achizitionez un Iphone momentant am un Samsung Champ si m`am plictisit de el e prea mic nu are wi-fi..., dar nu stiu ce Iphone sa aleg ori 3GS ori 4 as dori o parere.Pana acum nu am mai avut Iphone. Dau funda big grin

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Apple iPhone 4, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2_1729.php

| COOLboY a răspuns:

IPhone 4 clar!
Motive:

1. Are camera mai buna decat 3GS, plus ca are si blitz (4>5MPx vs 3GS>3MPx)
2. iPhone 4 inregistreaza video HD 720p, fata de 3GS care inregistreaza doar VGA (480p)
3. Procesorul este mai bun la iPhone 4 (4>1Ghz vs 3GS>600Mhz)
4. Design-ul la iPhone 4 e mult mai frumos, parerea mea.

Mai sunt multe diferente minuscule, dar acestea sunt cele mai importante.