| Anonimous5 a întrebat:

Salut TPU. Știe cineva dacă pot lua de la germanos un telefon la abonament? ca aparține de Telekom.
Dau Funda!

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Bineînțeles ca poți atâta timp cât îndeplinești condițiile de vârsta.

| Anonimous5 explică (pentru Robertandrei4858):

Daca mai am telefoane de la telekom la abonament, mai pot lua chiar daca nu au trecut 2 ani?

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru Anonimous5):

Nu stiu care sunt criteriile de acordare, cel mai bine mergi la o reprezentanta si te lămuresc ei cel mai bine. In cel mai rau caz poti sa suni la ei si vezi ce zic legat de asta.