| EdySH0r123 a întrebat:

Salut TPU! va rog sa ma lamuriti si pe mine cu ceva.Bun! ..deci. voi ce ati alege intre un Samsung galaxy s2 si replica de iphone 5s gold ..si va rog justificati raspunsul..ps:s2 original nu replica

1 răspuns:
| AlexandruAR a răspuns:

Intotdeauna cand ai de ales intre un telefon original si o replica, trebuie sa alegi telefonul original fara sa mai stai pe ganduri. Telefoanele replica sunt niste chinezarii de proasta calitate, din plastic ordinar, cu sisteme de operare dubioase si lista neajunsurilor poate continua.