| Sebyk11 a întrebat:

Vreau parerea voastra vreau sa achizitionez un telefon sunt nehotarat ce sa aleg dintre Allview e2 living, si Allview a5 quad, e2 la un pret de 300 de lei si a5 la un pret dq 350 de lei vreau parerea vostra stiu ca a5 are camera mai buna si e mai mare 4, 3 inch dar sa stiu pe care ruleaza mai bine jocurile

1 răspuns:
| xSebyx a răspuns:

Salut! Daca tu vrei sa folosesti telefonul pentru poze/filme/muzica etc(nu conteaza si gaming) iti recomand a5 deoarece are camera mai buna + full hd 1080p filmarea(cred ca poti renunta si tu la dulciuri/tigari pentru cateva zile pentru 50 lei)! Daca nu te intereseaza facutu pozelor/filmelor poti lua e2 economisind 50 lei! big grin