| Crazy94 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon cu Dual SIM si nu stiu care din aceste doua telefoane: "Samsung Galaxy S Duos S7562" sau "Samsung Galaxy Fame S6810" dar se poate si alte smartphoane recomndate de voi. Multumesc!

3 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Http://www.dualsim.ro/......52d-toate/ mai ai aici si alte smartphonuri

| Crazy94 explică (pentru GeorgyGeoClau):

Nu mi-au prea placut aceste smartphoane, vreau sa fie de Samsung de la android 4.0 si mai mare. Eu am mai cautat asa ceva da nu am prea gasit dupa placul meu, ati putea sa imi recomandai din aceste 2 smartphoane de mai sus

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru Crazy94):

Ok, atunci sduos ca e mai mare ecranul si poate poti juca jocuri tari pe elwinking