| CaPoNNe a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon si m-am gandit la Samsung galaxy mini 2 ce ziceti? este bun merita sa-l iau? va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| anamaria13b a răspuns:

Da e foarte bun, prietena mea si-a luat unul acum o saptamana si e foarte frumos doar ca nu ai internet doar daca ai Wan prin apropriere.dar in rest e misto, face poze faine iar prieea mea nu a dat multi banihappy l-a luat cu 4 milioane jumate din Arad big grin
Sper ca te-am ajutat si sper sa il cumperi
Funda? :*

1 răspuns:
| CMaria21 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

Ai toate informatiile despre el mie mi se pare ca pentru pretul asta este foarte bun!